Untitled.png

Informace

Untitled 2.png
Tato stránka je zaměřena na výrobu a prodej dekorativních obrazů. Jedná se o zajímavá, ručně dělaná díla, která se budou skvěle vyjímat na vaší zdi.
Snažím se o neobvyklá díla, při jejichž výběru si i milovníci seriálů, filmů nebo třeba PC her přijdou na své.

Proč bych si měl koupit obraz zrovna zde?

1. Všechna díla jsou ručně dělaná.
2. Lze požádat i o obraz na objednávku, dle vašich představ. (např. "Chtěl bych obraz s citátem z Hunger Games a vyobrazením reprodrozda.") Stačí napsat na emailovou adresu uvedenou v kontaktech.
= Můžete tak získat originální dárek nebo suprovou výzdobu vašeho pokoje.
3. Přispějete zdejší umělkyni na studium.

Jistě, dnes si můžete obraz vytisknout sami doma, či si ho nechat vytisknout nějakou společností, ale pokud budete chtít něco originálního a specifického, naleznete to zde. Pocit z ručně namalovaného díla na stěně, je zcela unikátní. Ceny se snažím udržet maximálně dostupné a příznivé pro všechny.

Pokud budete mít vlastní specifické přání. Poté stačí napsat ne e-mail: picforest@wgz.cz a upřesnit svou objednávku. Pošlete mi buď obrázek toho, co chcete ztvárnit (například něco, co jste našli na internetu), nebo jen popíšete jak si představujete vzhled obrazu. Protože, jak jistě chápete čas, který při tvorbě obrazu strávím, není zrovna malý a hrozí, že se vám ve finále nebude líbit, vždy vám pošlu náčrt tužkou a vy schválíte, zda se vám podoba obrazu líbí nebo ne.

Budu potěšena, pokud vás nějaký obraz zaujme a objednáte si ho.

Tereza Koukalová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one